Egutegia eskura
Zein taldean eta zuen partiden egutegia ikus dezakezute:
1ª FASE: CAMPO DE HERNANI | ||||
HORA | GRUPO | HERNANI 1 | GRUPO | HERNANI 2 |
9:30 | ||||
10:00 | +45 C | AT. SANT JUST - DONOSTI KE | +35 A | CISSAC - AD CASTILLA |
10:30 | +45 C | AVIRON BAYONNAIS -HONDARRIBI | +35 A | PONT DU CASSE - GINTOSS |
11:00 | +45 C | HONDARRIBI - DONOSTI KE | +35 A | CISSAC - PONT DU CASSE |
11:30 | +45 C | AVIRON BAYONNAIS - AT SANT JUST | +35 A | AD CASTILLA - GINTOSS |
12:00 | +45 C | HONDARRIBI - AT SANT JUST | +35 A | CISSAC - GINTOSS |
12:30 | +45 C | AVIRON BAYONNAIS - DONOSTI KE | +35 A | PONT DU CASSE - AD CASTILLA |
13:00 | ||||
13:30 | ||||
1ª FASE: CAMPO DE PUIO | ||||
HORA | GRUPO | PUIO 1 | GRUPO | PUIO 2 |
9:30 | ||||
10:00 | +45 B | SMS B - LA RUA DE PAU | +35 B | ESPAG. ORLEANS - A. COLFELICE |
10:30 | +45 B | VET. SEGOVIA - REAL UNION | +35 B | AUTORESTORE - STADIUM K |
11:00 | +45 B | SMS B - VET. SEGOVIA | +35 B | ESPAG. ORLEANS - AUTORESTORE |
11:30 | +45 B | LA RUA DE PAU - REAL UNION | +35 B | A. COLFELICE - STADIUM K |
12:00 | +45 B | SMS B - REAL UNION | +35 B | ESPAG. ORLEANS - STADIUM K |
12:30 | +45 B | LA RUA DE PAU - VET. SEGOVIA | +35 B | A. COLFELICE - AUTORESTORE |
13:00 | ||||
13:30 | ||||
1ª FASE: CAMPO DE BERIO | ||||
HORA | GRUPO | BERIO 1 | GRUPO | BERIO 2 |
9:30 | +35 C | CAULONQUE - AT. SANT JUST | +35 D | AKABAUAK UD - CD LUNA NUEVA |
10:00 | +35 C | B. PARK - REAL UNION | +35 D | B. PRETORIANS - GUERINIERE |
10:30 | +35 C | CAULONQUE - REAL UNION | +35 D | B.PRETORIANS - AKABAUAK UD |
11:00 | +35 C | B. PARK - AT SANT JUST | +35 D | B. PRETORIANS - CD LUNA NUEVA |
11:30 | +35 C | AT SANT JUST - REAL UNION | +35 D | GUERINIERE - CD LUNA NUEVA |
12:00 | +35 C | B. PARK - CAULONQUE | +35 D | GUERINIERE - AKABAUAK UD |
12:30 | +45 A | SANAGUS - CAULONQUE | +45 A | TTIPI TTAPA - SMS A |
13:00 | +45 A | SANAGUS - TTIPI TTAPA | +45 A | CAULONQUE - SMS A |
13:30 | +45 A | SANAGUS - SMS A | +45 A | CAULONQUE - TTIPI TTAPA |
FASE FINAL Y FINALES: LIGA CAMPEONES | ||||||
HORA | CAT | BERIO 1 | CAT | BERIO 2 | CAT | BERIO 3 |
16:00 | +35 | 1 A - 2 B | +35 | 1 C - 2D | ||
16:30 | +35 | 1 B - 2 A | +35 | 1 D - 2 C | ||
17:00 | +45 | 1 A - 2 B | +45 | 1 C - MEJOR 3º | +35 | Perdedor (1A-2B) - Perdedor (1C-2D) |
17:30 | +45 | 2 A - 2 C | +45 | 1 B - SEGUNDO MEJOR 3º | +35 | Perdedor (2A-1B) - Perdedor (2C-1D) |
18:00 | +45 | Perdedor (1A-2B) - Perdedor(1C-3) | ||||
18:30 | +45 | Perdedor (1B-3) - Perdedor (2A-2C) | ||||
19:00 | +35 | Ganador (1A-2B) - Ganador (1C-2D) | +35 | Ganador (2A-1B) - Ganador (2C-1D) | ||
19:30 | +45 | Ganador (1A-2B) - Ganador (1C-3) | +45 | Ganador (1B-3) - Ganador (2A-2C) | ||
20:00 | +35 | 3º y 4º puesto | +45 | 3º y 4º puesto | ||
20:30 | +35 | Final Absoluta | +45 | Final Absoluta | ||
FASE FINAL Y FINALES: FASE CONSOLACION | ||||||
HORA | CAT | BERIO 1 | CAT | BERIO 2 | CAT | BERIO 3 |
15:00 | +35 | 3 A - 4 B | +35 | 3 C - 4 D | ||
15:30 | +35 | 3 B - 4 A | +35 | 3 D - 4C | ||
16:00 | +35 | Perdedor (3A-4B) - Perdedor (3C-4D) | ||||
16:30 | +35 | Perdedor (3B-4A) - Perdedor (3D-4C) | ||||
18:00 | +45 | 4 A - 4 B | +45 | 4 C - TERCER 3º | ||
18:30 | +35 | Ganador (3A-4B) - Ganador (3C-4D) | +35 | Ganador (3B-4A) - Ganador (3D-4C) | ||
19:00 | +45 | Perdedor (4A-4B) - Perdedor (4C-3) | ||||
19:30 | +35 | Final Consolación | ||||
20:00 | +45 | Final Consolación |