Zein taldean eta zuen partiden egutegia ikus dezakezute:
CATEGORIA +35 |
|
|
|
|
|
GRUPO A |
|
GRUPO B |
Espagnol de Orleans (FRANCIA) |
|
Aviron Bayonnais (FRANCIA) |
Athletic Sant Just (CATALUÑA) |
|
AD Castilla (MADRID) |
Real Union (EUSKADI) |
|
Akabauak UD (EUSKADI) |
Ginto´ss (EUSKADI) |
|
Old Blacks (EUSKADI) |
Battersea Park (INGLATERRA) |
|
Battersea Park Rangers (INGLATERRA) |
1º FASE |
|
|
|
|
|
|
HORA |
|
CAMPO |
EQUIPO 1 |
|
EQUIPO 2 |
|
10:00 |
A |
PUIO 1 |
Espagnol de Orleans |
|
Sant Just |
|
10:00 |
A |
PUIO 2 |
Real Union |
|
Gintos'ss |
|
10:30 |
A |
PUIO 1 |
Real Union |
|
Battersea Park |
|
10:30 |
A |
PUIO 2 |
Sant Just |
|
Ginto'ss |
|
11:00 |
A |
PUIO 1 |
Espagnol de Orleans |
|
Ginto'ss |
|
11:00 |
A |
PUIO 2 |
Sant Just |
|
Battersea Park |
|
11:30 |
B |
PUIO 1 |
Aviron Bayonnais |
|
Battersea Park Rangers |
|
11:30 |
B |
PUIO 2 |
Castilla |
|
Akabauak |
|
12:00 |
B |
PUIO 1 |
Aviron Bayonnais |
|
Akabauak |
|
12:00 |
B |
PUIO 2 |
Old Blaks |
|
Battersea Park Rangers |
|
12:30 |
B |
PUIO 1 |
Aviron Bayonnais |
|
Castilla |
|
12:30 |
B |
PUIO 2 |
Akabauak |
|
Old Blacks |
|
|
|
|
|
|
|
|
15:00 |
A |
PUIO 1 |
Espagnol de Orleans |
|
Battersea Park |
|
15:00 |
A |
PUIO 2 |
Sant Just |
|
Real Union |
|
15:30 |
A |
PUIO 1 |
Espagnol de Orleans |
|
Real Union |
|
15:30 |
A |
PUIO 2 |
Ginto'ss |
|
Battersea Park |
|
16:00 |
B |
PUIO 1 |
Akabauak |
|
Battersea Park Rangers |
|
16:00 |
B |
PUIO 2 |
Castilla |
|
Old Blacks |
|
16:30 |
B |
PUIO 1 |
Aviron Bayonnais |
|
Old Blacks |
|
16:30 |
B |
PUIO 2 |
Castilla |
|
Battersea Park Rangers |
|
FASE FINAL |
|
|
|
|
|
|
18:00 |
|
PUIO 1 |
1A |
|
2B |
|
18:00 |
|
PUIO 2 |
1B |
|
2A |
|
18:30 |
|
PUIO 1 |
3A |
|
4B |
|
18:30 |
|
PUIO 2 |
3B |
|
4A |
|
19:00 |
|
PUIO 2 |
Perdedor 3A -4B |
|
Perdedor 3B -4A |
|
19:30 |
|
PUIO 1 |
Perdedor 1A -2B |
|
Perdedor 1B -2A |
|
19:30 |
|
PUIO 2 |
Ganador 3A -4B |
|
Ganador 3B -4A |
|
20:00 |
|
PUIO 1 |
Ganador 1A -2B |
|
Ganador 1B -2A |
|
CATEGORIA +45 |
Sanagus (MADRID) |
Ttipi-Ttapa FT (EUSKADI) |
Real Union (EUSKADI) |
Zumaiako FT (EUSKADI) |
Veteranos de Segovia (CASTILLA LEON) |
1º FASE |
|
|
|
|
|
|
HORA |
CAMPO |
|
EQUIPO 1 |
|
EQUIPO 2 |
|
13:00 |
PUIO 1 |
A |
Sanagus |
|
Ttipi-Ttapa |
|
13:00 |
PUIO 2 |
A |
Real Union |
|
Zumaiako |
|
13:30 |
PUIO 1 |
A |
Sanagus |
|
Segovia |
|
13:30 |
PUIO 2 |
A |
Ttipi-Ttapa |
|
Real Union |
|
14:00 |
PUIO 1 |
A |
Real Union |
|
Segovia |
|
14:00 |
PUIO 2 |
A |
Ttipi-Ttapa |
|
Zumaiako |
|
|
|
|
|
|
|
|
17:00 |
PUIO 1 |
A |
Sanagus |
|
Real Union |
|
17:00 |
PUIO 2 |
A |
Zumaiako |
|
Segovia |
|
17:30 |
PUIO 1 |
A |
Sanagus |
|
Zumaiako |
|
17:30 |
PUIO 2 |
A |
Ttipi-Ttapa |
|
Segovia |
|
FASE FINAL + 45 |
|
|
|
|
|
|
HORA |
CAMPO |
|
EQUIPO 1 |
|
EQUIPO 2 |
|
19:00 |
PUIO 1 |
|
1º |
|
2º |
|